بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای هچیرود نرسیده به پلیس راه غرب به شرق

هچیرود
کد 1433

96 متر

12 8

افقی

آدرس

مازندران هچیرود محور چالوس به نمک آبرود نرسیده به پلیس راه

وضعیت اکران
قابل اکران
توضیحات

برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای هچیرود نرسیده به پلیس راه به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

یکی از مزیت های این بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده ای، قرار گرفتن آن در  مسیر نمک ابرود- چالوس است که با مراجعه بسیاری از شهروندان و توریست ها میتوانید تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید.

میتوان گفت یکی دیگر ازمزیت های این تابلو تبلیغاتی کنارجاده ای، عبور و مرور و دیده شدن زیاد آن است،  که باعث بوجود آمدن راه های تبلیغاتی موثر و پر بازده است .

شهر هچیرود با دارا بودن بیش از 10,398 نفر جمعیت از شهرهای نسبتا پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافرپسند بودن این شهر می باشد.


شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی کنارجاده ای در شهر هچیرود با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09118665090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین