درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، چالوس ، بعد از پل سردآبرود ، روبروی فروشگاه تعطیلات ، دید از شرق به غرب

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری چالوس ، بعد از پل سردآبرود ، دید از شرق به غرب

 

جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری در چالوس بعد از پل سردآبرود، درابعاد 5 در 12 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

یکی از مزیت های این بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری، قرار گرفتن آن در نزدیکی مرکز شهر چالوس است که با مراجعه بسیاری از شهروندان این شهر و توریست ها میتوانید تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید.

سردآبرود یکی از شهرهای استان مازندران است که در بخش مرکزی شهرستان چالوس واقع شده‌است.

شهر چالوس با دارا بودن بیش از 65 هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.


چالوس در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.


شما می توانید جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری در شهر چالوس با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران:

ثبت نظر