درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، چالوس ، محور چالوس به سمت جاده کندوان

ابعاد

105

مساحت

50 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری چالوس ، به سمت جاده کندوان

 

جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری در مسیر محور چالوس به سمت جاده کندوان، درابعاد 5 در 10 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

یکی از مزیت های این بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری، قرار گرفتن آن در مسیر آزادراه تهران-شمال است که با مراجعه بسیاری از شهروندان این شهر و توریست ها میتوانید تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید.

جاده کندوان یکی از مسیرهای منتهی به شمال کشور است که به شهرستان چالوس راه دارد.

شهر چالوس با دارا بودن بیش از 65 هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.


شما می توانید جهت اجاره بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری در شهر هچیرود با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران:

ثبت نظر