درباره بیلبورد

آدرس

مازندران چالوس بیلبورد بین بلواری هچیرود روبه روی مارینا مال

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد بین بلواری هچیرود روبه روی مارینا مال

 

برای اجاره  بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری هچیرود روبه روی مارینا مال، محور نمک آبرود به چالوس به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

 شهر هچیرود طبق آمار سال ۹۵ دارای ۱۰ هزار نقر جمعیت بوده‌است و از شهرهای نسبتا پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و توریستی متعدد و مسیرارتباطی چالوس و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای سرسبز البرز از دیگر دلایل مسافرپسند بودن این منطقه می باشد.
شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی کنارجاده ای در شهر هچیرود با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیریدش

نظرات کاربران:

ثبت نظر