بیلبورد های گیلان

بیلبورد های گیلان

بیلبورد در گیلان

استان گیلان از زیباترین استان های شمالی کشور با تراکم جمعیت بسیار بالا می باشد. این استان به دلیل داشتن موقعیت مکانی عالی و راه های ارتباطی با سایر شهرهای اطراف خود، فضای مناسب و مهمی را برای تبلیغات محیطی و برند سازی کسب و کسب کار شما فراهم می آورد. وجود بنادر بین المللی در گیلان و ارتباط آن با کشور های همسایه باعث بازدهی دو برابر تبلیغات در این استان میشود.مدیران دارای کسب و کار با رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در گیلان میتوانند به شکل گسترده خدمات خود را به مخاطبان خاص خود معرفی کنند. رشت ،انزلی، لاهیجان، آستارا، فومن، رودسر و صومعه سرا از شهرهای پر جمعیت استان گیلان بشمار می آیند . طبیعت استان گیلان از جمله رودخانه های پرآب، باغ ها و جنگل های سرسبز، دشت های ساحلی، تنوع غذا های محلی و مکان های گردشگری و تاریخی باعث شده تا این شهر ها همه ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب نماید. تبلیغات محیطی(بیلبورد) در این مناطق با تعرفه ای بسیار مقرون به صرفه و با بازخورد بسیار عالی همراه است. حوزه فعالیت بیلبورد زرین تنها به استان مازندران ختم نمیشود بلکه بیلبورد زرین بیلبورد های تبلیغاتی را نیز در استان گیلان داراست که برای آن دسته از کسب و کار هایی که علاقه مند هستند در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه ها کسب و کار خود را در این شرایط اقتصادی رونق دهند‌، بهترین فرصت می باشد.

نصب بیلبورد در شهرهای گیلان

رشت :

رشت مرکز استان گیلان و مادر شهرهای گیلان به شمار می آید. رشت در ایران به عنوان شهر همیشه بیدار شناخته شده است. پرجمعیت ترین شهر در بین سه استان شمالی محسوب می‌شود و بهترین نوع تبلیغات محیطی یعنی بیلبورد در رشت نقش بسزایی دارد . در رشت لهجه‌ها و گویش‌ها با تفکر و سلیقه های متنوعی را خواهید دید. در سال‌های اخیر شاهد ساخته‌شدن فیلمها و سریالهای موفقی در رشت بودید. همچنین فاصله کوتاه رشت تا تهران باعث شده که موقعیت بسیار عالی تبلیغاتی برای برند های مختلف، شرکت ها و موسسات و کارخانجات ایجاد شود. در رشت بیشتر از هزاران متر فضای تبلیغات محیطی برای اجاره بیلبورد های تبلیغاتی، پل هوایی، استند و جایگاه های سوخت وجود دارد. از بهترین مکان ها برای اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در رشت میتوان به گلسار، منظریه و میدان مصلی اشاره نمود.

بندرانزلی :

انزلی یکی از مهمترین شهرهای گردشگری و از مراکز مهم اقتصادی و ورزشی در ایران بشمار می آید. بندر انزلی در گذشته به بندر پهلوی معروف بوده است. انزلی بعد از رشت پر جمعیت ترین شهر استان گیلان به شمار می‌آید و اجاره بیلبورد در این منطقه از مزایای بسیاری برخوردار است که در ادامه به آنها می پردازیم. این منطقه به دلیل وجود گمرک و ارتباطات بازرگانی از گذشته در میان بازرگانان ایرانی و خارجی به نام دروازه اروپا شهرت داشته است. موقعیت بیلبورد ها، اهمیت بسیار زیادی در تبلیغات محیطی دارند چرا که برای سرمایه‌گذاری و برند سازی باید در معرض دید عابر پیاده و در جهت دید مخاطب قرار بگیرد، که در بیلبورد های تبلیغاتی گیلان این اصل به خوبی انجام شده است.

فومن :

فومن یکی از شهرهای استان گیلان است که به دلیل جاذبه های گردشگری تاریخی همچون ماسوله قلعه رودخان و همینطور کلوچهای فومنی، در میان شهر های ایران معروف است. فومن در ۲۷ کیلومتری شهر رشت، از گذشته در مسیر گردشگرانی که قصد رفتن به خلخال یا ماسوله و قلعه رودخان دارند قرار دارد؛ به همین خاطر در اکثر مواقع شاهد ترافیک سنگین در جاده های مرتبط با فومن هستید. به همین خاطر فعالیت های تبلیغاتی در این جاده ها بسیار موثر و همراه با بازخورد عالی می باشد.

لاهیجان:

لاهیجان یکی از شهرهای پرجمعیت استان گیلان است که به دلیل برخورداری از جاذبه‌های طبیعی ، از توریستی ترین مناطق ایران به شمار می‌رود و به عروس گیلان زمین شهرت دارد. اکران بیلبورد در این منطقه سبب می شود بدون اینکه مسافران به مرکز خرید بازار مراجعه کنند، نام محصول و خدمات شما در ذهن آنها حک شود. این تنها یکی از مزیت‌های اجاره بیلبورد در گیلان می باشد. جمعیت گیلان از رشت کمتر و همانند انزلی است . زبانشان گیلکی می باشد.در لاهیجان حدود ۶۰ واحد صنعتی وجود دارد. لاهیجان به شکل خاصی به کلوچه و چای معروف است .اگر یک بار به لاهیجان سفر کرده باشید حتما بنرها و بیلبورد های تبلیغاتی برند های نادی، نادری، نوشین و ... را دیده اید.

تعرفه بیلبورد در گیلان

هر شهر با توجه به پارامتر هایی چون، تراکم جمعیت، مکان، توریسم و گردشگردی و موقعیت بیلبورد تعرفه مخصوص خود را داراست.

اجاره بیلبورد در گیلان

در نهایت باید گفت که تبلیغات محیطی یعنی بیلبورد در گیلان یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن خدمات محصولات کسب و کار شما به مخاطبان هدف می باشد. گیلان یکی از پرجمعیت ترین و بزرگترین استان های شمالی ایران است، با آب و هوایی دلپذیر و مردمی سر زنده و خونگرم با سلایق و افکار متنوع. علاوه بر آن استان گیلان از نظر راه های ارتباطی با سایر شهر ها و استان های دیگر نقش مهمی رو ایفا میکند. بنابراین موسسه ها و کسب و کار ها می توانند با تبلیغات محیطی در شهرهای استان گیلان به بهتر دیده شدن برند خود کمک کنند و باعث انجام بهتر برنامه ها و پلان های تبلیغاتی در بهترین زمان و مکان شوند. تبلیغات محیطی همیشه بیدار و مقرون به صرفه می باشند و اولین و مهمترین عامل بازخورد گرفتن از تبلیغات محیطی انتخاب یک مکان مناسب برای تبلیغات می باشد. تبلیغات محیطی در استان گیلان باعث برجسته تر شدن محصولات و خدمات کسب و کار شما می شود و تبلیغات کسب و کار شما به بهترین شکل ممکن اجرا و اکران می شود.