تابلو تبلیغاتی در بلوار طالقانی رامسر

رامسر
کد 1108

15 متر

3 5

عمودی

آدرس

مازندران، رامسر، انتهای بلوار طالقانی، روبروی رستوران خلج به سمت تله کابین

توضیحات

بدون شک با طراحی یک بیلبورد خلاقانه و قرارگیری در جاده توریستی رامسر می توانید افراد بسیاری را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.
این تابلو تبلیغاتی در ابعاد 15 متر مربع در شهر سرسبز رامسر قرار گرفته است. دید این تابلو تبلیغاتی از شرق به غرب می باشد.
کانون تبلیغاتی زرین با اجرای بیلبورد، استرابورد، لمپست و استند و تابلوهای تبلیغاتی در سراسر استان مازندران سبب برندسازی و دیده شدن کسب و کارهای بسیاری شده است.
رضا زرین، مشاور و مجری کمپین های تبلیغاتی در غرب مازندران، آماده ارائه هرگونه مشاوره تبلیغاتی در جهت برندینگ و رشد کسب و کار شما مشتریان عزیز می باشد.
جهت کسب اطلاعات در رابطه با تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر استان مازندران با کانون تبلیغات زرین ارتباط برقرار کنید. طراحی، چاپ و نصب بیلبوردها با بهترین کیفیت در چاپ آگهی های تبلیغاتی در کمتراز 1 هفته توسط کانون تبلیغات زرین صورت می گیرد.
جهت ثبت و اجاره بیلبورد، استرابرد و استند تبلیغاتی در شهر زیبا رامسر با کانون تبلیغات زرین در ارتباط باشید.

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09118665090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط شرکت تبلیغاتی زرین