بیلبورد های مازندران

بیلبورد های مازندران

بیلبورد در مازندران

نصب اگهی و تبلیغات بر بیلبورد در مازندران می تواند در جهت رشد و شناخت برند های مختلف بسیار موثر باشد چرا که این استان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران می باشد و از ۲۲ شهرستان تشکیل شده است. این استان رتبه نخست گردشگرپذیری در ایران را داراست و یکی از پر رفت و آمد ترین مناطق نیز محسوب می شود. احداث بنادر فعال در شهرهای نوشهر، امیرآباد، نکا و فریدونکار و فرودگاه ببن المللی در دشت ناز ساری و رامسر نیز از دیگر دلایل برای انتخاب این استان جهت نصب تبلیغات بیلبوردی می باشد. فاصله بین استان مازندران تا پایتخت با سواری حدود ۳ الی ۴ ساعت می باشد. آزادراه تهران شمال یکی از جاده های بسیار پررفت و آمد و کلیدی جهت نصب بیلبورد در مازندران است. سالانه هزاران تاجر، سرمایه گذار و اشخاص برجسته کشوری از جاده های این استان گذر می کنند که این امر نصب بیلبورد در مازندران را برای کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک و بزرگ به فرصتی عالی تبدیل کرده است. از دیگر عواملی که جاده های این استان را برای نصب تبلیغات بیلبوردی مناسب کرده است، جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی آن است که بر هیچکس پوشیده نیست. از معروف ترین جاذبه های طبیعی این استان می توان به جنگل های کلاردشت، جنگل های جواهرده، علم کوه و آبشار ایج اشاره نمود. کاخ مرمر رامسر، قلعه دختر، حمام فرح آباد و کلیسای سرخ آباد نیز برخی از جاذبه های تاریخی این استان می باشند. بی شک نصب اگهی و تبلیغات در جاده های پرترافیک استان مازندران یک سرمایه گذاری پربازده و موثر در زمینه برندسازی و شناخت بیشتر کسب و کار شماست.

نصب بیلبورد در شهر های مازندران

رامسر :

یکی از بهترین نقاط تبلیغاتی جهت نصب بیلبورد در مازندران، شهر شمالی رامسر می باشد. این شهر در مرز بین استان مازندران و گیلان قرار گرفته و از شرق به شهر شیرود، از غرب به شهر چابکسر، از جنوب به رشته کوه های البرز و از شمال به دریای نیلگون خزر محدود شده است. رامسر بالغ بر ۷۴هزار نفر جمعیت داشته و به سبب وجود آب و هوای عالی و جاذبه های گردشگری فراوان، سالانه پذیرای بیش از ۱۰میلیون مسافر و گردشگر از داخل و خارج کشور می باشد. در نتیجه اگر قصد اجاره بیلبورد در مازندران را دارید، حتما شهر رامسر را مدنظر خود قرار دهید. این شهر قطب مهم گردشگری کشور محسوب می شود و دارای بخش‌های تجاری، تفریحی و هتل های فراوان در نزدیکی سواحل و کوهستان می باشد. یکی از بخش های تفریحی این شهر تله کابین رامسر می باشد. ترافیک بالا در جاده های اطراف تله کابین رامسر، این مکان را برای اجرای تبلیغات محیطی و بیلبوردی بسیار مناسب کرده است. جاده های منتهی به فرودگاه رامسر نیز جهت اجاره بیلبورد در مازندران انتخاب بسیار خوبی می باشند. خوب است بدانید که این فرودگاه در مرکز شهر رامسر واقع شده است. آب و هوای این استان معتدل و مرطوب است و اقتصاد آن برپایه کشاورزی، دامداری و صنعت گردشگری استوار می‌باشد. کوه و دریا در رامسر فاصله زیادی ندارند و به همین جهت این شهر را عروس شهرهای ایران نیز می خوانند. بیلبوردهای واقع در جاده های رامسر از پربازده ترین بیلبوردهای مازندران از حیث بازگشت سرمایه و اثر تبلیغاتی می باشند.

سلمان شهر :

مساحت این شهر تنها برابر با ۷۵۰ هکتار می باشد اما توصیه می کنیم اگر قصد اجاره بیلبورد در مازندران را دارید، مرکز این شهر را به عنوان یکی از بهترین نقاط تبلیغاتی استان، از دست ندهید. شهر سلمان شهر(معروف به متل قو) در ۸کیلومتری شهر عباس آباد و ۵ کیلومتری شهر کلار آباد قرار گرفته است. جمعیت شهر متل قو کمتر از ۱۵ هزار نفر می باشد اما طبق گزارشات در ایام تعطیلات جمعیت آن حتی به ۲۰۰ هزار نفر افزایش می یابد. معمولا این منطقه در فصل بهار و هنگام نوروز، به بیشترین حد جمعیتی خود می رسد. بعد از آن تابستان را می توان از فصل های شلوغ سال در متل قو دانست. در نتیجه اگر در فصل های بهار و تابستان در این منطقه به اجاره بیلبورد اقدام کنید، به نتایج بهتری دست خواهید یافت. متل قو در میان کوه و دریا قرار گرفته و احداث برج معروف قو، برج های دوقلو عظیم زاده، مراکز خرید، تفریحات آبی، هتل پنج ستاره و متل در مرکز این شهر سبب ایجاد ترافیک جاده ای فراوانی شده است. مجاورت با کوه و دریا و وجود غار دانیال از مهم ترین جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر محسوب می شوند. غاردانیال به عنوان دومین غار بزرگ رودخانه ای در ایران شناخته می شود که بیش از ۲۰۰۰ متر طول دارد. همچنین این شهر در مسیر ارتباطی شهرهای چالوس به تنکابن و رامسر قرارگرفته و از این حیث نیز محل رفت و آمد گردشگران و مسافران بسیاری است. اجاره بیلبورد در مازندران به ویژه در مناطقی چون متل قو، در رسیدن به اهداف تبلیغاتی مختلف، برندسازی و معرفی محصول و خدمات کسب و کارهای کوچک و بزرگ، می تواند بسیار موثر باشد.

نوشهر :

نوشهر با برخورداری از سه راه ارتباط زمینی، هوایی و دریایی از مهم ترین شهرهای غرب استان مازندران محسوب می شود. این شهر از سمت غرب به شهرستان چالوس منتهی می شود و رفت و آمد گردشگران و مسافران از استان های دیگر منجر به ایجاد ترافیک جاده ای نسبتا زیادی شده است. در حقیقت عوامل زیادی در افزایش جمعیت این شهر دخیل هستند که آن را به یکی از شهرهای مناسب برای نصب بیلبورد در مازندران تبدیل کرده است. یکی از مهم ترین بنادر ایران در این شهر قرار گرفته که نزدیکترین بندر به تهران محسوب می شود. فاصله بندر نوشهر تا تهران از مسیر آزادراه تهران شمال، حدود ۱۲۰ کیلومتر می باشد. جاده های اطراف بندر نوشهر را می توان به عنوان یکی از نقاط تبلیغاتی زودبازده با هدف نصب بیلبورد در مازندران دانست. خیابان فرودگاه نوشهر نیز در ضلع شمال غربی این شهرستان واقع شده که از دیگر جاده های مناسب برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی می باشد. از دیگر عوامل موثر در ترافیک جاده ای این شهر می توان به قرارگیری دانشگاه هایی چون دانشگاه علوم و فنون دریایی، دانشکده منابع طبیعی و دانشگاه میراث فرهنگی اشاره نمود. آب و هوای عالی و جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان چون دریاچه خضرنبی، پارک جنگلی سیسنگان و سدآویدر از دیگر عوامل موثر در افزایش جمعیت نوشهر، به خصوص در ایام تعطیلات می باشند.

چالوس :

چالوس با بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت، پرجمعیت ترین شهر در غرب استان مازندران محسوب می شود. اجرای تبلیغات و نصب بیلبورد در جاده چالوس(معروف به جاده۵۹ ) به دلیل تردد بالا، بسیار پربازده است. کاخ چایخوران، کاخ مادر شاه، دبستان پروین اعتصامی و کاخ شاه چشمه برخی از جاذبه های تاریخی این شهر می باشند که سالانه هزاران گردشگر و مسافر را به سوی خود جذب می کنند. اگر قصد انتشار تبلیغات به وسیله بیلبورد در مازندران را دارید، حتما شهر پرترافیک چالوس را مدنظر قرار دهید.

اجاره بیلبورد در مازندران

کانون تبلیغات زرین با ۱۵ سال سابقه در زمینه تبلیغات و اجرای بیلبورد های تبلیغاتی در جاده های پرترافیک استان مازندران، این افتخار را داشته که در جهت رشد و شناخت بیشتر کسب و کارهای گوناگون رضایت مشتریان خود را جلب نماید. تبلیغات بیلبوردی در جاده های اصلی کندوان (چالوس) ،هراز و آزادراه تهران شمال به سبب رفت و آمد زیاد می تواند توسط افراد بسیار زیادی دیده شود که نتیجه آن افزایش مشتری نیز می باشد. اجرای تبلیغات محیطی یکی از روش های مرسوم در جهت برندسازی و معرفی محصولات یا خدمات می باشد. جهت اجاره بیلبورد در شریان های اصلی و فرعی استان مازندران با شرکت زرین در ارتباط باشید.