بیلبورد تبلیغاتی جنب مجتمع آفرینش در رامسر

رامسر
کد 1117

54 متر

9 6

افقی

آدرس

مازندران، رامسر جنب مجتمع آفرینش، به سمت تله کابین

توضیحات

این بیلبورد تبلیغاتی در ابعاد 54 متر مربع، جنب برج آفرینش در رامسر قرار گرفته است. دید این بیلبورد غرب به شرق می باشد.
شهرستان رامسر با دارا بودن بیش از 71 هزار نفر جمعیت یکی از پر جمعیت ترین شهرهای استان مازندران محسوب می شود، این شهرستان به دلیل وجود مراکز پرواز تفریحی، فرودگاه، تله کابین، شهربازی، تالاب، کاخ شاه و موزه شاه و همچنین یکی از مسیرهای ارتباطی بین استان مازندران به گیلان و راه داشتن به شهرستان چابکسر و به دلیل نزدیکی به دریا و کوه از دلایل توریستی، گردشگری بودن این شهر در طی ایام سال می باشد.
رامسر در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقساع نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکان ها برای تبلیغ محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.
کانون تبلیغاتی زرین با اجرای بیلبورد، استرابورد، لمپست و استند های تبلیغاتی در بخش ورودی و خروجی شهرهای غرب استان مازندران سبب برندسازی و دیده شدن کسب و کارهای بسیاری شده است.
رضا زرین، مشاور و مجری کمپین های تبلیغاتی در غرب مازندران، آماده ارائه هرگونه مشاوره تبلیغاتی در جهت برندینگ و رشد کسب و کار شما می باشد.
مدت زمان اجرا تا اکران بیلبورد حداکثر 1 هفته توسط کانون تبلیغات ما انجام می شود.
جهت رزرو و اجاره بیلبورد، استرابورد، استند، لمپست تبلیغاتی در شهر رامسر با ما ارتباط برقرار کنید.

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09118665090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط شرکت تبلیغاتی زرین