تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی سه راه آرین ابتدای فردوسی غربی

تنکابن
کد 1396

8 متر

4 2

افقی

آدرس

مازندران ، تنکابن ، سه راه آرین ، ابتدای فردوسی غربی

وضعیت اکران
اکران شده تا تاریخ: 1402-04-01
نحوه سفارش

ویژگی تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی سه راه آرین ابتدای فردوسی غربی

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی در سه راه آرین ابتدای فردوسی غربی در تنکابن،درابعاد 2 در 4 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

یکی از مزیت های این تابلو تبلیغاتی بر روی ایستگاه تاکسی، قرار گرفتن آن در نزدیکی مرکز شهر تنکابن است.

به دلیل آنکه عموم مردم با رنج سنی متفاوت به ایسگاه تاکسی مراجعه میکنند میتوان گفت یک دیگر مزیت های این تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی، عبور و مرور و دیده شدن زیاد آن است،  که باعث بوجود آمدن راه های تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه است .

یکی دیگر مزیت های این تابلو تبلیغاتی هزینه اجاره  کمتر آن به نسبت بیلبوردهای بزرگتردر سطح شهر است.

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.


تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

 

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی در شهر تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد مازندران،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09378565090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین