بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای آزادراه چالوس مرزن آباد یک کیلومتر بعد از زیر گذر دوم

60 متر

12 5

افقی

آدرس

تهران –چالوس،یک کیلومتر بعد از زیر گذر دوم

وضعیت اکران
اکران شده تا تاریخ: 1402-06-25
نحوه سفارش

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای آزادراه چالوس مرزن آباد یک کیلومتر بعد از زیر گذر دوم

 

آزادراه تهران_شمال در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

قطعهٔ چهار آزادراه تهران - شمال حدفاصل سه‌راهی دشت نظیر مرزن‌آباد - چالوس به طول حدود ۲۰ کیلومتر است. مسیر دارای دو خط رفت و دو خط برگشت است و در قسمت‌های فراز، یک خط کندرو به مسیر اضافه می‌گردد.

بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده ای واقع در آزادراه مرزن آباد _ چالوس،کهیک کیلومتر بعد از زیر گذر دوم قرار دارد به دلیل کم شدن مسافت این دوشهر، بسیاری از بومیان این منطقه و مسافرینی که به شهر های دیگر قصد سفر دارند این آزادراه را انتخاب میکنند که با شناخت بازار هدف و تبلیغ هوشمندانه میتوانید نظر بسیاری از مخاطبان خود را جلب نمایید.

یکیدیگر از مزیت های این بیلبورد کنار جاده ای، ابعاد آن است که میتواند نگاه مخاطبین را از فاصله دورتر جذب کند . این سازه در ابعاد 5 در 12 متر ارائه میشود.

برای اجاره تابلو تبلیغاتی کنار جاده‌ای در آزادراه تهران-شمال، می‌توانید با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. این کانون با داشتن سازه‌های بیلبورد مازندران، استرابورد، لمپوست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر، در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون‌های تبلیغات غرب استان مازندران به حساب می‌آید.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با کانون تبلیغات زرین ارتباط برقرار کنید.

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

 

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09378565090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین