درباره بیلبورد

آدرس

تهران-چالوس،جنب محوطه پارکینگ

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای آزادراه چالوس مرزن آباد جنب محوطه پارکینگ

 

آزادراه تهران_شمال در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقساع نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

قطعهٔ چهار آزادراه تهران - شمال حدفاصل سه‌راهی دشت نظیر مرزن‌آباد - چالوس به طول حدود ۲۰ کیلومتر است. مسیر دارای دو خط رفت و دو خط برگشت است و در قسمت‌های فراز، یک خط کندرو به مسیر اضافه می‌گردد.

بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده ای واقع در آزادراه مرزن آباد _ چالوس ، که جنب محوطه پارکینگ قرار دارد به دلیل کم شدن مسافت این دوشهر، بسیاری از بومیان این منطقه و مسافرینی که به شهر های دیگر قصد سفر دارند این آزادراه را انتخاب میکنند که با شناخت بازار هدف و تبلیغ هوشمندانه میتوانید نظر بسیاری از مخاطبان خود را جلب نمایید.

یکیدیگر از مزیت های این بیلبورد کنار جاده ای، ابعاد آن است که میتواند نگاه مخاطبین را از فاصله دورتر جذب کند . این سازه در ابعاد 5 در 12 متر ارائه میشود.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی کنار جاده ای درآزادراه تهران_شمال با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد مازندران، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با کانون تبلیغات زرین ارتباط برقرار کنید.

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

 

نظرات کاربران:

ثبت نظر