بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری جنب شهرداری شیرود

شیرود
کد 1431

72 متر

12 6

افقی

آدرس

مازندران ، تنکابن ، شیرود ، جنب شهرداری ، دید از تنکابن به رامسر

وضعیت اکران
قابل اکران
نحوه سفارش

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری جنب شهرداری شیرود

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری شیرود ، قبل از هایپرمی در تنکابن،درابعاد 6 در 12 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

یکی از مزیت های این بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری، قرار گرفتن آن در نزدیکی مرکز شهر شیرود است که با مراجعه بسیاری از شهروندان این شهر و توریست ها میتوانید تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید .

به دلیل آنکه عموم مردم و مسافرین از این مسیر بین شهر های  تنکابن و رامسر جهت کاری یا تفریحی عبور میکنند میتوان گفت یکی دیگر ازمزیت های این تابلو تبلیغاتی کنارجاده ای میباشد ، که عبور و مرور و دیده شدن زیاد آن ، باعث بوجود آمدن راه های تبلیغاتی موثر و پر بازده است .

شیرود یکی از شهرهای استان مازندران است که در بخش مرکزی شهرستان تنکابن واقع شده‌است.

شهرشیرود با دارا بودن بیش از ۱۱٫۳۷۷هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی تنکابن _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.


شیرود در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

 

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری در شهر شیرود با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد با کانون تبلیغات زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09378565090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین