عرشه پل عابر پیاده نور، ورودی شهر

نور
کد 1534

96 متر

24 4

افقی

آدرس

مازندارن، نور ورودی شهر از رویان بعد پلیس راه

وضعیت اکران
قابل اکران
نحوه سفارش

ویژگی عرشه پل عابر پیاده نور، ورودی شهر

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی عرشه پل عابر پیاده، ورودی شهر واقع در نور،درابعاد 4 در 24 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید .

این تابلو دید بسیار عالی دارد و باعث می شود که تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید. وجود مراکز تفریحی و گردشگری در این منطقه و همچنین نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد. عباس آباد در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی عرشه پل عابر پیاده واقع در شهر نور با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید.

کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران با رضا زرین ارتباط برقرار کنید. مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09378565090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین