درباره بیلبورد

آدرس

آزادراه تهران -چالوس،4کیلومتر بعد از پل زیر گذر

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/05/28

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای آزادراه چالوس مرزن آباد 4کیلومتر بعد از پل زیر گذر

 

آزادراه تهران_شمال در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده ای واقع در آزادراه مرزن آباد _ چالوس،که  4کیلومتر بعد از پل زیر گذر قرار دارد به دلیل کم شدن مسافت این دوشهر، بسیاری از بومیان این منطقه و مسافرینی که به شهر های دیگر قصد سفر دارند این آزادراه را انتخاب میکنند که با شناخت بازار هدف و تبلیغ هوشمندانه میتوانید نظر بسیاری از مخاطبان خود را جلب نمایید.

یکیدیگر از مزیت های این بیلبورد مازندران کنار جاده ای، ابعاد آن است که میتواند نگاه مخاطبین را از فاصله دورتر جذب کند . این سازه در ابعاد 5 در 12 متر ارائه میشود.

اگر به دنبال اجاره تابلو تبلیغاتی کنار جاده ای در آزادراه تهران_شمال هستید، با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین یکی از بهترین کانون‌های تبلیغات در غرب استان مازندران و منطقه گیلان است. کانون تبلیغات زرین دارای سازه‌های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر در سراسر استان مازندران و استان گیلان هستند.

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده است که شما را در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد به صورت حرفه‌ای راهنمایی کند. با تجربه و تخصص او، می‌توانید از خدمات مشاوره و اجرایی در این حوزه بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات کانون تبلیغات زرین، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

 

نظرات کاربران:

ثبت نظر