درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، تنکابن ، بلوار جمهوری ، نرسیده به میدان وادی ، بعد از سلمان فارسی ، دید غرب به شرق ، B33

ابعاد

12

مساحت

2 متر مربع

نوع سازه

تابلو بین بلواری

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی بین بلواری جمهوری بعد از سلمان فارسی دید غرب به شرق

 

جهت اجاره تابلو تبلیغات یبین بلواری در مرکز شهر تنکابن ، بلوار جمهوری رو به روی سلمان فرسی نرسیده به میدان وادی دید از غرب به شرق  با ما در ارتباط باشید.
این بیلبورد تبلیغاتی واقع در محور غرب به شرق  بلوار جمهوری قرار دارد وابعاد آن 2 متر در 1 متر است .

 

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.

 

تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و خدمات در این منطقه می باشد.

 

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.

 

 

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری در تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر کانون تبلیغات زرین در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

 

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

.

نظرات کاربران:

ثبت نظر