درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، تنکابن ، ابتدای کمربندی تنکابن به رامسر ، داخل ترمینال

ابعاد

24

مساحت

8 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/06/09

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی ترمینال تنکابن ابتدای کمربندی افقی

 

این تابلو تبلیغاتی درترمینال تنکابن با ابعاد 4 متر در 2 متر، ابتدای کمربندی تنکابن به سمت رامسر واقع شده است. این تابلو تبلیغاتی با دید ازغرب به شرق مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات شماست.

در کانون تبلیغات زرین با تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه تبلیغات، از جمله طراحان، گرافیست ها، تکنسین ها و متخصصین بازاریابی، در ارائه خدمات به مشتریان خود موفقیت بسیاری را کسب کرده ای .

در صورتی که به دنبال اجاره تابلو تبلیغاتی در مناطق دیگر از استان مازندران و یا استان گیلان هستید، کانون تبلیغات زرین به عنوان یکی از بهترین کانون های تبلیغات در غرب استان مازندران، آماده ارائه خدمات به شماست.

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، با تجربه و تخصص خود آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد تبلیغاتی است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید و از تجربه او در این زمینه خصوصا بیلبورد مازندران استفاده کنید.

 

هدف ما در کانون تبلیغات زرین، ارائه خدمات با کیفیت برای رسیدن به نتایج بهتر در تبلیغات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره تابلو تبلیغاتی با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران:

ثبت نظر