درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، تنکابن ، بلوار جمهوری ، جایگاه بنزین سبز میدان

ابعاد

0.91.6

مساحت

1.6 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/05/11

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی استند تبلیغاتی در پمپ بنزین سبز میدان خیابان جمهوری

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی جایگاه بنزین سبز میدان در بلوار جمهوری تنکابن ، ورودی جایگاه  با ما در ارتباط باشید.
این بیلبورد تبلیغاتی واقع در محور غرب به شرق کمربندی قرار دارد وابعاد آن 1/60 متر در 90 سانت است و به صورت عمودی قرار دارد.

 

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.


تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی جایگاه بنزین سبز میدان تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

 

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

.

نظرات کاربران:

ثبت نظر