درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، تنکابن ، بلوار جمهوری ، روبه روی اوقاف(تلاتری) ، دید شرق به غرب ، B24

ابعاد

12

مساحت

2 متر مربع

نوع سازه

تابلو بین بلواری

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی بین بلواری جمهوری روبه روی اوقاف (تلاتری) دید شرق به غرب

 

جهت اجاره تابلو تبلیغات یبین بلواری در مرکز شهر تنکابن ، روبه روی روبه روی شیرینی گاناش در بلوار ساحل طلایی دید از شرق به غرب  با ما در ارتباط باشید.
این بیلبورد تبلیغاتی واقع در محور شرق به غرب  بلوار جمهوری قرار دارد وابعاد آن 2 متر در 1 متر است .

 

ا می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری درمرکز شهر تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

 

تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و خدمات در این منطقه می باشد.

 

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.

 

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.

 

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

.

نظرات کاربران:

ثبت نظر