تابلو تبلیغاتی بین بلواری جمهوری روبه روی اوقاف (تلاتری) دید دید غرب به شرق

تنکابن
کد 1594

2 متر

1 2

عمودی

آدرس

مازندران ، تنکابن ، بلوار جمهوری ، روبه روی اوقاف(تلاتری) ، دید شرق به غرب ، B23

وضعیت اکران
قابل اکران
نحوه سفارش

ویژگی تابلو تبلیغاتی بین بلواری جمهوری روبه روی اوقاف (تلاتری) دید دید غرب به شرق

 

جهت اجاره تابلو تبلیغات یبین بلواری در مرکز شهر تنکابن ، روبه روی روبه روی شیرینی گاناش در بلوار ساحل طلایی دید از غرب به شرق  با ما در ارتباط باشید.
این بیلبورد واقع در محور غرب به شرق  بلوار جمهوری قرار دارد وابعاد آن 2 متر در 1 متر است .

 

ا می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری درمرکز شهر تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد تبلیغاتی، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

 

تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و خدمات در این منطقه می باشد.

 

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.

 

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.

 

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

.

رضا زرین

مدیر کانون تبلیغاتی زرین

اجاره ماهیانهتماس بگیرید
رضا زرین کار خود را در زمینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی در سال 1393 شروع کرد و در این سال ها بدلیل قیمت مناسب و خدمات متفاوت در طراحی و کیفیت چاپ و همچنین سرعت در اجرای بیلبورد توانسته جایگاه ارزنده ای را درمیان رقبای خود کسب کند
راه های ارتباط با ما

آدرس: مازندران- تنکابن- میدان وادی- خیابان جمهوری- کوچه شبرنگ

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

شماره تماس: 09378565090

© ۲۰۲۲ ارائه شده توسط کانون تبلیغات زرین