درباره بیلبورد

آدرس

مازندران تنکابن، اسلام آباد، روبه روی دانشگاه آزاد تنکابن

ابعاد

52

مساحت

10 متر مربع

نوع سازه

ایستگاه تاکسی

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی اسلام آباد روبروی دانشگاه آزاد تنکابن

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی اسلام آباد روبه روی دانشگاه آزاد در تنکابن،درابعاد 2 در 5 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید  .

شهر تنکابن با دارا بودن بیش از 150هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی چالوس _رامسر و نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.


تنکابن در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

یکی از مزیت های این تابلو تبلیغاتی بر روی ایستگاه تاکسی، قرار گرفتن آن در یکی از پر رفت وآمدترین خیابان  شهر تنکابن است.

به دلیل آنکه عموم مردم  با رنج سنی متفاوت به ایسگاه تاکسی مراجعه میکنند میتوان گفت یک دیگر مزیت های این تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی، عبور و مرور و دیده شدن زیاد آن است،  که باعث بوجود آمدن راه های تبلیغاتی موثر و پربازده است .

یکی دیگر مزیت های این تابلو تبلیغاتی هزینه اجاره  کمتر آن به نسبت بیلبوردهای بزرگتردر سطح شهر است.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی در شهر تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران با رضا زرین ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد تبلیغاتی،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

نظرات کاربران:

ثبت نظر