درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، نکا ، محور بهشهر به ساری ، جنب دانشگاه آزاد نکا

ابعاد

333

مساحت

99 متر مربع

نوع سازه

روی پل

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/09/15

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی بر روی عرشه پل محور بهشهر به ساری جنب دانشگاه آزاد نکا

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی پل عابر پیاده ( عرشه پل ) درمحوربهشهر به ساری ، جنب دانشگاه آزاد نکا ، دید از غرب به شرق با ما در ارتباط باشید.
این بیلبورد تبلیغاتی واقع در محور غرب به شرق  بهشهر به ساری  قرار دارد وابعاد آن 3 متر در 33 متر است .

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.

بهشهر و ساری در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد مازندران ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

شهرنکا با دارا بودن بیش از 110هزار نفر جمعیت از شهرهای پر جمعیت غرب استان مازندران محسوب میشود. با وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی بهشهر ، ساریو نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد.

 

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی کنار جاده ای درکمربندی تنکابن با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

 

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

.

نظرات کاربران:

ثبت نظر