درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، پل سفید ، جنب پلیس راه ، محور شمال به تهران

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/12/10

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی بین‌ بلواری پل‌ سفید جنب‌ پلیس‌ راه‌ شمال‌ به‌ جنوب

برای رزرو و اجاره بیلبورد، استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در محور درون شهری پل سفید، با ما تماس بگیرید.

 این بیلبورد تبلیغاتی در محور درون شهری شمال به تهران در شهر پل سفید جنب پلیس راه قرار دارد.شهر پل سفید، با جمعیت بیش از 8000 نفر، قلب شهرستان سوادکوه و استان مازندران است. این شهر از سمت شمال به روستای ورسک و از جنوب به شهر زیرآب منتهی می‌شود.

 جاده فیروزکوه و خط راه‌آهن مازندران از این شهر عبور می‌کنند. شهر پل سفید به هفت بخش و 18 محله تقسیم می‌شود. این شهر عبارتند از شهرک آزادمهر، شهرک فرهنگیان، میارکلا، امیرده، شهرک قدس، جاده ساحلی، خیابان امام، کبود دره، کوی معدن، ملاجیلم، فرمانداری، استلک، تأمین اجتماعی، ازاندره و للوک.

با توجه به نزدیکی بیشتر شرق تهران به شهرهایی نظیر ساری، بابل، آمل ، قائم‌شهر و ... از طریق جاده فیروزکوه و عبور از مرکز شهر پل سفید و بهره‌مندی از استراحتگاه مسافران، میتوانید بیلبورد های خود را در این شهر به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید .

در این منطقه پراهمیت، استراتژیک و دارای ارزش تجاری فراوان، تابلوهای تبلیغاتی شما با کیفیت و ظاهری جذاب قرار خواهند گرفت. با این اقدام هوشمندانه، می‌توانید به طور مؤثری با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کرده و برند خود را به بهترین شکل ممکن معرفی نمایید.

کانون تبلیغاتی زرین با داشتن بیلبورد، استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در موقعیت‌های مختلف ورودی و خروجی شهر و نیز در مراکز اصلی شهر پل سفید، یکی از برترین کانون‌های تبلیغاتی استان مازندران است.

 رضا زرین به عنوان مشاور و مجری بیلبوردهای تبلیغاتی، می‌تواند در راستای تبلیغ کسب و کارتان مشاوره تبلیغاتی ارائه کند. مدت زمان اجرا تا اکران بیلبورد تبلیغاتی حداکثر یک هفته توسط کانون تبلیغات زرین انجام می‌شود.


یک سال ساختن صد سال ماندن ، نتيجه ی کار با ماست


 برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران:

ثبت نظر