درباره بیلبورد

آدرس

َآزادراه تهران -چالوس،2کیلومتر بعد از پل زیر گذر

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

رزرو شده تا 1402/05/28

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی کنارجاده ای آزادراه چالوس 2کیلومتر بعد از پل زیر گذر

 

آزادراه تهران_شمال در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

بیلبورد تبلیغاتی کنار جاده ای واقع در آزادراه مرزن آباد _ چالوس،که  2کیلومتر بعد از پل زیر گذر قرار دارد به دلیل کم شدن مسافت این دوشهر، بسیاری از بومیان این منطقه و مسافرینی که به شهر های دیگر قصد سفر دارند این آزادراه را انتخاب میکنند که با شناخت بازار هدف و تبلیغ هوشمندانه میتوانید نظر بسیاری از مخاطبان خود را جلب نمایید.

یکیدیگر از مزیت های این بیلبورد کنار جاده ای، ابعاد آن است که میتواند نگاه مخاطبین را از فاصله دورتر جذب کند . این سازه در ابعاد 5 در 12 متر ارائه میشود.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی کنار جاده ای درآزادراه تهران_شمال  با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید. کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر  در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان مازندران محسوب می شود.

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید تا از تجربه و تخصص او در این زمینه استفاده کنید.

 


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

 

 

 

نظرات کاربران:

ثبت نظر