درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، تنکابن ، شیرود قبل از برج رمئو ، دید غرب به شرق

ابعاد

35

مساحت

15 متر مربع

نوع سازه

کنار جاده ای

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی تابلو تبلیغاتی کنارجاده ای عمودی قبل برج رمئو شیرود به تنکابن دید شرق به غرب

 

این تابلو تبلیغاتی در جاده ساحلی تنکابن با ابعاد3 متر در5 متر، کنار جاده ساحلی شیرود به تنکابن ، قبل از دو راهی لشتو واقع شده است. این تابلو تبلیغاتی با دید از شرق به غرب  مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات شماست.

رضا زرین، مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران، با تجربه و تخصص خود آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه تبلیغات و اجاره بیلبورد تبلیغاتی است. شما می‌توانید با او در ارتباط باشید و از تجربه او در این زمینه استفاده کنید.

در صورتی که به دنبال اجاره تابلو تبلیغاتی در مناطق دیگر از استان مازندران و یا استان گیلان هستید، کانون تبلیغات زرین به عنوان یکی از بهترین کانون های تبلیغات در غرب استان مازندران، آماده ارائه خدمات به شماست.

در کانون تبلیغات زرین با تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه تبلیغات، از جمله طراحان، گرافیست ها، تکنسین ها و متخصصین بازاریابی، در ارائه خدمات به مشتریان خود خصوصا اجاره بیلبورد مازندران موفقیت بسیاری را کسب کرده ای .

هدف ما در کانون تبلیغات زرین، ارائه خدمات با کیفیت برای رسیدن به نتایج بهتر در تبلیغات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره تابلو تبلیغاتی با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران:

ثبت نظر