درباره بیلبورد

آدرس

مازندران ، نشتارود ، جنب پل ازا رود ، دید شرق به غرب

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری جنب پل ازا رود دید شرق به غرب

 

این بیلبورد تبلیغاتی بین بلواری، با ابعاد 5 در 12 متر مربع، به صورت افقی، در جاده نشتارود استان مازندران، جنب پل ازا رود  قرار گرفته است و دید شرق به غرب دارد.


این شهرستان از یک سو به عباس آباد و از سوی دیگر به شهرستان تنکابن محدود می شود و دارای 6 هزار نفر جمعیت می باشد و سالانه گردشگران و مسافران بسیای نیز از آن عبور میکنند. ترافیک بسیار بالای این جاده، شرایط مناسبی را برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی فراهم نموده است.
رضا زرین، مشاور و مجری کمپین های تبلیغاتی در غرب مازندران، آماده ارائه هرگونه مشاوره تبلیغاتی در جهت برندینگ و رشد کسب و کار شما می باشد. .

در صورتی که به دنبال اجاره تابلو تبلیغاتی و بیلبورد مازندران در مناطق دیگر از استان مازندران و یا استان گیلان هستید، کانون تبلیغات زرین به عنوان یکی از بهترین کانون های تبلیغات در غرب استان مازندران، آماده ارائه خدمات به شماست.

در کانون تبلیغات زرین با تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه تبلیغات، از جمله طراحان، گرافیست ها، تکنسین ها و متخصصین بازاریابی، در ارائه خدمات به مشتریان خود موفقیت بسیاری را کسب کرده ای .

هدف ما در کانون تبلیغات زرین، ارائه خدمات با کیفیت برای رسیدن به نتایج بهتر در تبلیغات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره تابلو تبلیغاتی با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید.


یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست


برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران:

ثبت نظر