درباره بیلبورد

آدرس

مازندارن، عباس آباد، نرسیده به شهرداری، شماره (1)-دید از شرق به غرب

ابعاد

125

مساحت

60 متر مربع

نوع سازه

بین بلوار

وضعیت اکران

قابل اکران

اجاره ماهیانه:

تماس بگیرید

موقعیت مکانی

توضیحات:

ویژگی بیلبورد بین بلواری عباس آباد نرسیده به شهرداری دید از شرق به غرب

 

جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری، نرسیده به شهرداری واقع در عباس آباد،درابعاد 5 در 12 متر به صفحه ثبت آنلاین مراجعه کنید .

این تابلو دید از شرق به غرب بسیار عالی دارد و باعث می شود که تبلیغات با بازده ای بالا داشته باشید. وجود مراکز تفریحی و گردشگری ومسیرارتباطی عباس آباد و متل قو و همچنین نزدیکی به دریای خزر و جنگلهای البرز از دیگر دلایل مسافر پذیر بودن این شهر می باشد. عباس آباد در طی ایام سال با وجود تردد مسافران بیشمار از اقصی نقاط ایران یکی از پر درخواست ترین مکانها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی ، استرابرد ، استند و لمپست تبلیغاتی جهت تبلیغات محصولات و کالاها در این منطقه می باشد.

شما می توانید جهت اجاره تابلو تبلیغاتی بین بلواری در عباس آباد با کانون تبلیغات زرین تماس بگیرید.

کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های بیلبورد، استرابرد، لمپست، تابلوهای بین بلواری و عرشه پل عابر تبلیغاتی در کل استان مازندران و همچنین استان گیلان یکی از بهترین کانون های تبلیغات غرب استان محسوب می شود.

رضا زرین مشاور و مجری امور تبلیغاتی در غرب استان مازندران می باشد، شما می توانید جهت کسب مشاوره در زمینهای تبلیغات و اجاره بیلبورد مازندران با رضا زرین ارتباط برقرار کنید. مدت زمان شروع فرایند طراحی تا اکران بیلبورد،استرابرد و استند و لمپست تبلیغاتی در کمتر از 4 روز توسط کانون تبلیغاتی زرین انجام می شود.

یکسال ساختن ، صد سال ماندن نتيجه ی کار با ماست برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران:

ثبت نظر