کمپین تبلیغاتی کافه رستوران آلپومو

کافه و رستوران آلپومو یکی از رستوران های تازه تاسیس تنکابن است که کانون آگهی و تبلیغات زرین افتخار همکاری با این مجموعه و برگزاری کمپین تبلیغاتی جهت افتتاحیه مجموعه آلپومو را در کارنامه خود ثبت کرده.

با توجه به مدت زمان این کمپین که با توجه به نیاز رستوران آلپومو و تشخیص اطاق فکر کانون تبلیغات زرین 6 ماه در نظر گرفته شد، در مرحله اول 1 عدد بیلبورد 12 در 6 بین شهری و 6 عدد تابلو بین بلواری و 6 عدد تابلوهای تبلیغاتی ایستگاه تاکسی برای تبلیغات محیطی این مجموعه در نظر گرفته شد، طی جلسات متعدد با مشاوران شرکت و مدیران مجموعه آلپامو، چندین شعار تبلیغاتی تدوین و طراحی شد که شعار " عطر غذامون توی شهر پیچیده" انتخاب شد و برای تمامی تابلو ها و بیلبوردها طراحی و اجرا شد.

 

 

 

 

 

 

حدود 2 ماه تمامی شهر پر شد از بیلبوردهای گنگی که فقط و فقط اشاره داشت به یک شعار " عطر غذامون توی شهر پیچیده " و همه در مورد این موضوع صحبت میکردند که منظور از این شعار چیست و برای چه مجموعه ای هست.

      در همین بین تیم طراحی مجموعه کانون تبلیغات زرین درحال طراحی لوگو، بسته بندی، کارت ویزیت، تراکت و منو مجموعه آلپومو بودند. تعداد زیادی لوگو اتود زده شد با کرکترها و شخصیت های متفاوت تا حق انتخاب بیشتری داشته باشند برای انتخب و تایید یک لوگوی ماندگار.

در طراحی کارت ویزیت مجموعه آلپومو با توجه به دکوراسیون داخلی مجموعه و فضاهای سبزی که در فضای داخلی به وفور به چشم میخورد، از رنگ سبز استفاده کردیم و یک کروکی خیلی مینیمال طراحی شد تا همگان به راحتی موقعیت رستوران را پیدا کنند و همچنین از شعاری که در کمپین از آن استفاده شده بود در کنار اسم و لوگو آلپومو استفاده شد.

 

 

 

در طراحی تراکت و بسته بندی هم از همان رنگ سبز استفاده کردیم تا مجموعه ای یکپارچه با یک رنگ سازمانی مشخص را به همگان معرفی کنیم.

بعد از گذشت 2 ماه از شروع کمپین و آماده سازی اذهان عمومی در مورد شعار تبلیغاتی آلپومو، طرح بیلبوردها و تابلوها را تغییر دادیم و اشاره مستقیم کردیم به اینکه این شعار "عطر غذامون توی شهر پیچیده" برای چه رستورانی هست و موقعیت مکانی آن کجاست.

 

 

 

 

 

 

به این ترتیب موفق شدیم نگاه و حواس تمام شهر رو به کمپین موفق آلپومو برگردانیم و بعد از افتتاحیه رستوران به لطف خداوند مشتری های زیادی رو به این سمت سرازیر کنیم. شما مخاطبین عزیز میتوانید جهت برگزاری کمپین های تبلیغاتی خود با مشاوران ما در تماس باشید.