7

تابلوهای ایستگاه تاکسی

 

کانون تبلیغات زرین با دارا بودن سازه های تبلیغاتی متنوع مثل بیلبورد، استرابرد، استند، عرشه پل عابر و لمپست در سطح استان مازندران از قوی ترین کانون های تبلیغاتی غرب استان محسوب می شود.

به دلیل استقبال بی نظیر کسب و کارهای مختلف در زمینه تبلیغات محیطی استان مازندران، ما بیلبورد های جدیدی خریداری و به مجموعه اضافه کردیم تا به کسب و کارهای مختلف در جهت برندینگ محصولات و خدماتشان همکاری داشته باشیم.

سازه های تبلیغاتی جدید ما در جایگاه های ایستگاه تاکسی غرب استان مازندران قرار دارند.

 

از مزایای این تابلوهای تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این تابلوهای تبلیغاتی در بهترین نقاط شهر قرار گرفته اند.

 عابران پیاده و مسافران سوار بر ماشین به راحتی می توانند آن را ببینند. کسب و کارهای مختلف می توانند جهت برندینگ محصولات و خدماتشان این سازه ها را انتخاب کنند، چراکه در طی روز مسافران زیادی برای سوارو پیاده شدن از ماشین در آن محل توقف می کنند و شما می توانید مشتریان هدف خود را در تیر راس قرار دهید.

 از دیگر دلایل مزایای تابلوهای تبلیغاتی ایستگاه تاکسی این است که همه رنج سنی از آن محل می گذرند و به راحتی تبلیغات شما در طی روزهای متوالی در ذهن آنها هک می شود.

این تابلوهای تبلیغاتی در ابعاد کوچک تری به نسبت دیگر بیلبوردهای تبلیغاتی مازندران می باشند و به همین دلیل تعرفه قیمتی کمتری نسبت به بقیه سازه های تبلیغاتی دارند.

 

موقعیت مکانی

برخی از موقعیت های مکانی این تابلوهای تبلیغاتی غرب استان مازندران:

 تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی جنب بانک سرمایه

تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی شهرداری تنکابن

تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی روبروی کانون شهید صالحی

تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی جنب اداره مخابرات

 تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی میدان شیرودی

تابلو تبلیغاتی ایستگاه تاکسی میدان شهید رجایی رامسر

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات در رابطه با اجاره بیلبورد تبلیغاتی استان مازندران و همچنین بیلبورد تبلیغاتی استان گیلان با کانون تبلیغات زرین ارتباط برقرار کنید.